לאור הבשורות, בקשה דחופה: מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א חייב לעבור...

לאור הבשורות, בקשה דחופה: מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א חייב לעבור במהרה ניתוח דחוף וההוצאות הרפואיות הן גבוהות

גיוס תרומות דחוף עבור ניתוחו של הגה
גיוס תרומות דחוף עבור ניתוחו של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א
כמו רעם ביום בהיר נפלה על כולנו ההודעה הקשה אודות הניתוח הסבוך אותו עבור לעבור כבר מחר כ”ק מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א. במהרה התארגנה עצרת תפילה וזעקה בקבר רחל אימנו, מקום המסוגל לקבלת התפילות, עם זאת פרטים דחופים חייבים להגיע לידי פתרון.

בראיון שנערך עם ברק ברבר, מנהל עמותת ‘כאיל תערוג’, אשר בנשיאות הרב עופר ארז שליט”א, בקו ברסלב אמת  (02-800-8800 מארה”ב 18456400007 מאנגליה 442038073333) אמר ברק:

“אחרי מאמצים מרובים הצלחנו לבסוף להניח את ידנו על תיקו הרפואי של מורינו הגה”צ הרב אליעזר ברלנד שליט”א. הדבר הצריך השתדלויות רבות ומהלכים משפטיים, אך מה שיותר חשוב הוא התמונה שהתגלתה לפנינו, לפיה הרב ברלנד שליט”א זקוק לניתוח דחוף וסבוך. יתרה מזאת, דיבורים מיותרים בנושא לא תורמים, צריך הרבה תפילות.”
“היינו צריכים להביא עורכת דין חדשה שבאמת הצליחה לחלץ מידי הרשויות את המידע אודות מצבו הרפואי של הרב ברלנד שליט”א, והדבר הכריח הוצאות כספיות רבות מאוד. בנוסף לזה הצלחנו להוציא את הרב ברלנד שליט”א לרופאים פרטיים, כאשר כל ההוצאות נופלות עלינו בצורה פרטית, משום שאנו, עמותת ‘כאיל תערוג’, אחראים על כל הנושאים האישיים של הרב ברלנד שליט”א.”

“קיווינו שלא נצטרך לפנות שוב לציבור בכדי לגייס שוב תרומות, אך לאחר ששילמנו לכל עורכי הדין ולא נותר בחשבון כל סכום נוסף, אני פונה בקריאה נרגשת לכולם –

כולם מבינים את המצב, אנו מבקשים מכולם לתרום ככל יכולתם במהרה, תוך יומיים אנו חייבים להעביר את התשלומים עבור הניתוחים והטיפול הרפואי של הרב ברלנד שליט”א.
“אנו פועלים לפי מה שרבינו נחמן הדריך אותנו, שכאשר הולכים לרופאים צריכים שיהיו אלו הרופאים הכי טובים. אנשים לא יודעים, אך מאחורי הקלעים ניהלנו ממש מלחמת קודש בכדי שלרב ברלנד שליט”א יהיה את הטיפול הטוב ביותר. וכידוע העניין הזה עולה הרבה כסף וכרגע הגירעון הוא של לפחות 130 אך שקלים, אותם אנו צריכים במהרה בכדי שלא יהיו עיכובים בטיפול.”

               

             « טופס תרומות בכרטיס אשראי »

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון שלך: (רצוי)

התרומה שלך בש"ח

       לתרומות בטלפון  –  054-854-1281/2/3/4

אין תגובות

השאר תגובה